Hepsiciler Buraya !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup hepsi ile ilgili her şey

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

grup hepsi kızları evlenirmi acaba???

YazarMesaj
özge
Yeni Hepsici
Yeni Hepsici
özge

grup hepsi kızları evlenirmi acaba??? Empty
MesajKonu: grup hepsi kızları evlenirmi acaba???   grup hepsi kızları evlenirmi acaba??? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 3:39 pm

Şarkı sözlerinizde erkeklere karşı bir tavır var. Özel hayatınızda erkeklerle aranız nasıl?Eren Normalde de erkeklere karşı hep baskın taraf oluruz. Bizde kadın gücü var. Menajerimiz, klip yönetmenimiz, dizi yönetmenimiz hepsi kadın.

Dışarıdan bakıldığında soğuk bir duruşunuz var…

Gülçin Demek ondan yaklaşmıyorlar. Ben de neden yalnızım diyorum…

İçinizden birine çıkma teklif edecek çocuk, diğerlerinin de onayını almalı mı?

Cemre Tabii. Aramızdan birine yaklaşan olduğunda diğerleri inanılmaz koruyucu oluyor. Biz çocuğu iliğinden kemiğine kadar ameliyat ediyoruz. Bir nevi görücü usulü.

Eren Aramıza girmek isteyen erkek veya kız çekiniyor. Mesela biriyle tanışıyoruz, Gülçin bu sana göre değil dediğinde hemen beynime yazıyorum.

Her fırsatta iyi anlaştığınızı söylüyorsunuz. Hiç mi tartışmıyorsunuz?

Eren Dört kızın mükemmel anlaşması diye bir şey olamaz. Aramızda tartışmalar çıkıyor ama bunlar bizi besliyor. Kimin kimle iyi geçindiği dönemsel olarak değişiyor. Herkesin kızsal durumlarından dolayı sinirli olduğu zamanlar oluyor. Mesela Yasemin’in o dönemi biraz uzun sürüyor.

Bir gün belki evleneceksiniz. O zaman ayrılık zorunlu olmayacak mı?

Cemre Kızların üçü de evlenmeyi düşünmüyor. Ozan Doğulu’nun düğününde, evlenirsek ayrılacak mıyız diye hüngür şakır ağladık. Ama bir gün ben evlensem bile ayrılmayız, ben evlenmeyeni iç güveysi alırım…

grup hepsi kızları evlenirmi acaba???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi & Winx
» Grup Hepsi'den biri MP3'e Gitmiyorrr!!